Akcia pre rodičov a riešiteľov

Feature image

Zaujíma vás, ako také sústredenie vyzerá? Radi by ste spoznali iné šikovné deti aj s ich rodičmi? Zaujíma vás, kto sú to tí vedúci na sústredeniach? Máte obavu z prvého sústredenia, alebo naopak už sa neviete dočkať ďalšieho? Ak ste si na niektorú z týchto otázok odpovedali ÁNO, tak táto akcia je aj pre vás.

Kedy: Sobota, 28. mája 2022; od 9:00 do 17:00, následne grilovačka;

Kde: Priestory fakulty matematiky, fyziky a informatiky na UK v Bratislave (Mlynská dolina 5692);

Kto: Riešiteľ PM/PF + rodič/rodičia. Ak by ste chceli zobrať aj ďalšie svoje deti, tak len vo veku 10 - 15 rokov (pre prípadné výnimky nám, prosím, napíšte);

Program: Zažijete “deň na sústredení” - odborný program, zážitkové hry v príjemnej atmosfére. Využijete logické myslenie, mierne si zašportujete a zapojíte aj svoju kreativitu. Dozviete sa viac o P-MATe a sústredeniach, spoznáte iných riešiteľov aj ich rodičov. Celý deň ukončíme grilovačkou.

Strava: Drobné občerstvenie počas dňa zabezpečíme, obed si buď prineste, alebo ponúkame možnosť spoločného objednania (obed si hradí každý sám - cena bude cca. 5 - 10€/porcia), grilovačku zabezpečíme;

Cena: 15€/dvojicu, resp. rodinu (+cena obedu);

Ako sa prihlásiť: Najneskôr do 22. mája prosím vyplňte tento formulár. My vám 23. mája pošleme detailné informácie - o programe, platbe + v prípade záujmu si budete môcť vybrať aj jedlo.

Ak máte akékoľvek otázky k akcii, tak nás, prosím, neváhajte kontaktovať na [email protected], prípadne 0948 131 946 (Pavol Koprda).