ATTOMAT

Ahoj!

Už po šiestykrát budeš mať možnosť zapojiť sa do online matematickej súťaže ATTOMAT. Za posledný rok sa zapojilo viac ako 2 000 súťažiacich a ohlasy boli veľmi pozitívne. Pridaj sa aj ty – poď si započítať a zasúťažiť v ATTOMAT 6!

Kto sa môže zúčastniť:
Každý :) . Súťaž je primárne určená pre žiakov 5. až 9. ročníka ZŠ a Prímy až Kvarty OG. Pre ostatných súťažiacich sme pripravili OPEN kategóriu, ktorá je určená naozaj pre všetkých – študentov na SŠ a VŠ, učiteľov, rodičov ale aj seniorov. Kohokoľvek, kto má chuť si spočítať zaujímavé matematické úlohy.

Čo budeš k súťaži potrebovať:
Notebook alebo telefón s pripojením na internet.
Pero, papier a kalkulačku.

Termín: 18. 02. 2021

Priebeh:
16:15 – 16:55: Potvrdenie prihlásenia sa do systému. Zaberie Ti najviac päť minút a môžeš ho spraviť kedykoľvek v tomto čase. Budeš potrebovať dva kódy:
- kód miestnosti (t.j. #AttomatMladsi, #AttomatStarsi alebo #AttomatOpen)
- Tvoj unikátny číselný kód (pozor – iný ako v predchádzajúcich ATTOMAToch), ktorý Ti pošleme na mail hneď po tom, ako sa registruješ.
17:00: Začiatok súťaže.
Súťaž bude trvať hodinu čistého času a celé podujatie skončí najneskôr o 18:10.

Ako to funguje?
Pred súťažou si určite pozri Pravidlá a pokyny. Zaberie Ti to iba pár minút a dozvieš sa, ako sa pripojiť v deň súťaže aj ako to bude celé prebiehať.

Vstupné:
Dobrovoľné.
Je pre nás veľmi dôležité, aby sa súťaže mohlo zúčastniť každé dieťa so záujmom o matematiku. Zároveň vnímame náročné časy, ktoré všetky neziskové organizácie v tejto dobe zažívajú. Veľmi nám pomôže, keď sa rozhodneš uhradiť dobrovoľné vstupné. Výšku dobrovoľného vstupného necháme na Tvojom uvážení.
Dobrovoľné vstupné sa dá uhradiť tu.

Prihlásiť sa môžeš najneskôr do 17. februára 2021 do 22:00.

Po úspešnej registrácii Ti príde potvrdzovací mail, v ktorom nájdeš svoj veľmi dôležitý unikátny číselný kód, ktorý budeš pri ATTOMATe potrebovať.

V prípade, že by ti mail neprišiel (a nezatúlal sa ani do spamu), tak nás neváhaj kontaktovať na adrese attomat@p-mat.sk alebo na telefónnom čísle 0902 433 734 (Katarína Marčeková) alebo 0910 632 340 (Marián Poturnay).

Ak Ťa zaujíma, ako vyzerali predchádzajúce ATTOMATy, tak tu nájdeš zadania, vzorové riešenia aj výsledkové listiny.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Viac informácií na www.ludskezdroje.gov.sk, www.esf.gov.sk či www.minedu.gov.sk.

Držíme palce v súťaži!

 

Na tento mail príde:
- potvrdzujúci mail s unikátnym kódom a pravidlami hneď po registrácii
- detailné informácie o priebehu súťaže najneskôr 24 hodín pred súťažou
- vzorové riešenia a výsledková listina po skončení súťaže
Nasledujúce údaje (rodné čislo, znevýhodnenie) zbierame na základe zmluvnej povinnosti vyplývajúcej z projektu Ministerstva školstva. Overiť si to je možné napríklad v tabuľke schválených žiadostí o NFP. Tieto údaje na iné účely nepoužívame.
Uveď, prosím, svoje rodné čislo bez lomítka. V prípade, že tento údaj nechceš uviesť, tak prosím napíš dôvod.
Kvôli overeniu, zadaj, prosím, rovnakú emailovú adresu ešte raz.
Poučenie o spôsobe a rozsahu spracovania osobných údajov
Vo výsledkovej listine bude zverejnené meno, priezvisko, kraj a umiestnenie v súťaži.