ATTOMAT

Ahojte!

Ďakujeme za váš záujem. Registrácia je už uzavretá. Tešíme sa na vás zajtra poobede!

Pred súťažou si prosím pozrite pravidlá a pokyny.

Už po piatykrát budete mať možnosť zapojiť sa do online matematickej súťaže ATTOMAT. Do súťaže sa za posledný rok zapojilo viac ako 1500 ľudí a ohlasy boli veľmi pozitívne. Tentokrát sa Matboj – Attomat 5 uskutoční v špeciálny deň – ako sprievodné podujatie Noci Výskumníkov.

Kto sa môže zúčastniť:
Každý :) . Súťaž je primárne určená pre žiakov 5. až 9. ročníka ZŠ a Prímy až Kvarty OG. Pre ostatných súťažiach sme pripravili OPEN kategóriu, ktorá je určená naozaj pre všetkých – študentov na SŠ a VŠ, učiteľov, rodičov ale aj seniorov. Ktokoľvek, kto má chuť si spočítať zaujímavé matematické úlohy.

Čo budeš k súťaži potrebovať:
Notebook alebo telefón s pripojením na internet.
Pero, papier a kalkulačku.

Termín:
27. 11. 2020

Priebeh:
15:15 – 15:55: Potvrdenie prihlásenia sa do systému. Zaberie Ti najviac päť minút a môžeš ho spraviť kedykoľvek v tomto čase. Budeš potrebovať svoj unikátny kód (POZOR – iný ako v predchádzajúcich Attomatoch), ktorý Ti pošleme na mail hneď po tom, ako sa registruješ. (Detailné info pošleme najneskôr 24 hodín pred súťažou.)
16:00: Začiatok súťaže.
Súťaž bude trvať hodinu čistého času a celé podujatie skončí najneskôr o 17:10.
Stručné pravidlá a pokyny. (Prídu Ti aj na mail hneď po registrácii.) Detailné pravidlá Ti prídu najneskôr 24 hodín pred súťažou mailom.

Vstupné:
Dobrovoľné.
Je pre nás veľmi dôležité, aby sa súťaže mohlo zúčastniť každé dieťa so záujmom o matematiku. Zároveň vnímame náročné časy, ktoré všetky neziskové organizácie v najbližších mesiacoch a rokoch čakajú. Veľmi nám pomôže, keď sa rozhodneš uhradiť dobrovoľné vstupné. Výšku dobrovoľného vstupného necháme na Tvojom uvážení.
Dobrovoľné vstupné sa dá uhradiť tu.

Prihlásiť sa môžeš najneskôr do 26. novembra 2020 do 22:00.

Po úspešnej registrácii Ti príde potvrdzovací mail, v ktorom nájdeš veľmi dôležitý unikátny kód, ktorý budeš pri ATTOMATe potrebovať. V prípade, že by ti mail neprišiel, alebo máš nejaké otázky a nejasnosti, tak nás neváhaj kontaktovať na adrese attomat@p-mat.sk alebo na telefónnom čísle 0902 433 734 (Katarína Marčeková).

Ak Ťa zaujíma, ako vyzerali ATTOMAT 1, ATTOMAT 2, ATTOMAT 3 a ATTOMAT 4, tak tu nájdeš zadania, vzorové riešenia aj výsledkové listiny.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Viac informácií na www.ludskezdroje.gov.sk, www.esf.gov.sk či www.minedu.gov.sk.

Držíme palce v súťaži!

Na tento mail príde:
- potvrdzujúci mail s unikátnym kódom a stručnými pravidlami hneď po registrácii
- detailné informácie o priebehu súťaže najneskôr 24 hodín pred súťažou
- vzorové riešenia a výsledková listina po skončení súťaže
Nasledujúce údaje (rodné čislo, znevýhodnenie) zbierame na základe zmluvnej povinnosti vyplývajúcej z projektu Ministerstva školstva. Overiť si to je možné napríklad v tabuľke schválených žiadostí o NFP. Tieto údaje na iné účely nepoužívame.
Uveď, prosím, svoje rodné čislo bez lomítka. V prípade, že tento údaj nechceš uviesť, tak prosím napíš dôvod.
Poučenie o spôsobe a rozsahu spracovania osobných údajov
Vo výsledkovej listine bude zverejnené meno, priezvisko, kraj a umiestnenie v súťaži.