Výsledky Matboja 2018

V piatok 19. októbra 2018 sa v UPeCe odohral Jesenný Matboj Mladších 2018 a 19.10. Matboj Starších 2018.

Všetkým zúčastneným gratulujeme!

A B C D
1
Kategória 5
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 SZŠ CENADA Šprti 797
4
2 ZŠ sv. Jána Pavla II. Osloboditeľská Čo Vás Do Toho 429
5
3 CZŠ Narnia Bratislava Narnia Experts 420
6
4 SŠ sv. Vincenta de Paul Norik Porik 415
7
5 ZŠ Rajčianska Matematická štvorka 408
8
6 ZŠ Ostredková SFAV 404
9
7 ZŠ Za kasárňou FC Čokoláda 379
10
8 SŠ sv. Františka z Assisi MAT four 339
11
9 ZŠ Malokarpatské nám. Lamatika 338
12
10 ZŠ M. R. Štefánika Grösslingová Pytagoras 306
13
11 ZŠ Sokolíkova Sokolíci 290
14
12 ZŠ Dubová Hen Ty Tam Vedľa 288
15
13 CZŠ Narnia Pezinok Pluská+ 282
16
14 SZŠ Felix Plán B, 251
17
15 ZŠ Medzilaborecká JAVILATO 238
18
16 ZŠ Mudroňova Múdre Klokany 209
19
17 ZŠ P. Horova Horováci 161
20
18 ZŠ Tajovského Senec Matici 137
21
19 ZŠ Hlboká cesta Kaiserky 135
22
20 ZŠ M. R. Štefánika Ivanka MLVaNI 102
23
21 SŠ Tilgnerova NÁBOJ 81
24
22 ZŠ Karloveská Karloveská Mohyla 78
25
23 ZŠ Podzáhradná 313-ka 28

A B C D
1
Kategória 6
2
1 CZŠ Narnia Bratislava Narnia 526
3
2 SZŠ Felix Voda z práčky 514
4
3 ZŠ sv. Jána Pavla II. Osloboditeľská Zelenáči 497
5
4 ZŠ Ostredková #LoLOstredky 466
6
5 ZŠ Medzilaborecká A4 :) 447
7
6 ZŠ Rajčianska MATH sparta 437
8
7 CZŠ Narnia Pezinok 2 + 2 = 5 427
9
8 ZŠ Malokarpatské nám. Banditi 323
10
9 ZŠ Tajovského Senec Team 8182 320
11
10 ZŠ Hlboká cesta #Renagososaurus 297
12
11 ZŠ Dubová FC Dreváci 286
13
12 ZŠ Za kasárňou The Big Bang Theory 284
14
13 SŠ sv. Františka z Assisi Čínske kalkulačky 283
15
14 ZŠ M. R. Štefánika Ivanka Trojhrbá ťava 208
16
15 ZŠ M. R. Štefánika Grösslingová Mc. Matika 204
17
16 SŠ sv. Vincenta de Paul Piko-matici 201
18
17 ZŠ P. Horova four peoples 166
19
18 ZŠ Karloveská Dva plus dva je päť 166
20
19 ZŠ Mudroňova Bubici 143

A B C D
1
Kategória 7
2
1 GJH We Are Venom 702
3
2 CZŠ Narnia Pezinok SUP tu nie je 674
4
3 SŠ sv. Františka z Assisi Mat-boys 669
5
4 ZŠ Ostredková Maumachi 528
6
5 ZŠ M. R. Štefánika Grösslingová Inteligencia na bode mrazu 477
7
6 CZŠ Narnia Bratislava Hakuna Matata 468
8
7 ZŠ M. R. Štefánika Ivanka Drevené polená 423
9
8 ZŠ Tajovského Senec Tuniaci sú späť 411
10
9 ZŠ Za kasárňou Flegmatici 398
11
10 SŠ sv. Vincenta de Paul Danitáni 397
12
11 ZŠ Mudroňova Matematické leguány 389
13
12 ZŠ Dubová Úprimne nemáme názov 386
14
13 ZŠ Tupolevova Light(519) 374
15
14 ZŠ Rajčianska Kings of Math 371
16
15 ZŠ Karloveská Ľavý uhol 364
17
16 ZŠ Podzáhradná Matematický podzáhradníci 339
18
17 ZŠ Hlboká cesta 2^2 333
19
18 ZŠ P. Horova Horováci 326
20
19 ZŠ Medzilaborecká Oranges 262
21
20 ZŠ Sokolíkova ZŠ Sokolíkova 246
22
21 ZŠ Malokarpatské nám. LAMA 190
23
22 ZŠ sv. Jána Pavla II. Osloboditeľská Stily Žužove Mašišky 168
24
23 SZŠ Felix Zemiak PePe 155
25
24 SŠ Tilgnerova Zemiakové krekry 109

A B C D
1
Kategória Prima
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 GJH Ruže medzi tŕňmi 742
4
2 GAMČA QUATRO ALA MATEMATIKA 688
5
3 G Bilíkova Opadané lístočky 648
6
4 G Lichnerova Senec Kalkulačky 438
7
5 G sv. Uršule Uršuláci 111 391
8
6 SG CENADA Dehydrované rybičky 348
9
7 SŠ Tilgnerova MAT Devils 329
10
8 G Ladislava Sáru orly 307
11
9 G Senecká Pezinok Frekvencia Koherentnosti Kognitívnych Funkcií a Mozgu 294
12
10 G F. G. Lorcu Matgirls 207
13
11 EL Vranovská INTELIGENTI 206

A B C D
1
Kategória Sekunda
2
Miesto
Škola Meno družstva Body
3
1 GAMČA Pesožravé papriky 991
4
2 GJH Halušky 884
5
3 G Lichnerova Senec Tupé uhly 835
6
4 G Bilíkova Názov tímu 695
7
5 G sv. Uršule @sekunda_funpage 652
8
6 G Senecká Pezinok ZETO 555
9
7 EL Vranovská Tím 11 482
10
8 SŠ Tilgnerova Four Dimenzion 421
11
9 G Ladislava Sáru 329
12
10 G F. G. Lorcu ALAL 256

A B C D
1
Kategória 8
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 SZŠ Bajkalská Quadrantix 483
4
2
SŠ sv.Františka z Assisi
Godzilla Firefox 391
5
3 ZŠ Mudroňova Mýval v Číne býval 378
6
4 SZŠ Kremeľská Mat Devils 377
7
5 CZŠ Narnia Pezinok J-MAT 371
8
6 CZŠ Narnia Som hladný Michal 364
9
7 ZŠ Matky Alexie
Die Abenddämmerung
346
10
8 SŠ Novohradska Nerozbitní ako Nokia 320
11
9-10 CZŠ Narnia Jaminika 287
12
9-10 ZŠ Ostredková Safaládky 287
13
11 ZŠ Dubová Vysušený kaktus 285
14
12 ZŠ Hlboká cesta GG 275
15
13 SŠ Novohradska Nerieš 270
16
14 ZŠ Tupolevova Unicorns 007 262
17
15 ZŠ sv. Jána Pavla II. Sinij apeľsin 244
18
16
SŠ sv. Vincenta de Paul
Božie sily 236
19
17 ZŠ M. R. Štefánika TÍM ALPHA 214
20
18 ZŠ Rajčianska Bacuľatí medvedíci 204
21
19 ZŠ Ul. P. Horova Citróny 200
22
20
ZŠ M. R. Štefánika Ivanka
Ivanskí kulkidi 195
23
21 ZŠ Za kasárňou Stolýk 128 190
24
22
ZŠ Malokarpatské nám.
Škriatkovia a obri 186
25
23
ZŠ J.G.Tajovského Senec
Prvá aj posledná pomoc
178
26
24 ZŠ Medzilaborecká Mykoňe 170
27
25 ZŠ Medzilaborecká Stotridsať 167
28
26 SŠ Tilgnerova Pomalé zajace 153
29
27-28 ZŠ Karloveská Bubiček 148
30
27-28 ZŠ Lachova To najlepšie na koniec 148
31
29 ZŠ Žitavská Faraóni 29

A B C D
1
Kategória 9
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 ZŠ Rajčianska Lord of Math 547
4
2 ZŠ J.G.Tajovského Senec Rýchli a zbesilí 461
5
3 CZŠ Narnia Narnia-Pro 366
6
4 ZŠ Malokarpatské nám. Dory 329
7
5 ZŠ Žitavská Tupí géniovia 317
8
6 SŠ Novohradska Zem je plochá 295
9
7 SŠ sv.Františka z Assisi #Šmaky tety Gizky 292
10
8 ZŠ sv. Jána Pavla II. Inscenizacja miska 291
11
9 SŠ sv. Vincenta de Paul 240-9.A 290
12
10 ZŠ Karloveská Mozgové kŕče 248
13
11 ZŠ M. R. Štefánika Kukonija 246
14
12 ZŠ Hlboká cesta Speterkeďsituozvisa 230
15
13 ZŠ Rajčianska Činčili 227
16
14 ZŠ Dubová Chlapci z pikoškatule revival 220
17
15 ZŠ Ul. P. Horova 3-24-6-10 No words 202
18
16-17 ZŠ Mudroňova Pikové eso 200
19
16-17 ZŠ Ostredková Tatrakon 200
20
18-19 ZŠ Lachova Bezmena 169
21
18-19 SŠ Novohradska JFDV 169
22
20 ZŠ Matky Alexie Rumpelstilzchen 127

A B C D
1
Kategória Tercia
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 GAMČA TRUMPeta 831
4
2 ŠpMNDaG Maďarské bojové hnutie katedrály svätej Muženy 750
5
3 G Bilíkova Internet explorer 495
6
4 GAMČA United Spinning Seal Republic (USSR) 456
7
5 SG CENADA Smrdíš 424
8
6 SŠ Novohradska Flex Klub Plecháči Gotik 387
9
7 G sv. Uršule !Ale čau! 376
10
8 EL Vranovská ***Evženisti*** 311
11
9 SG CENADA Cinnamonroll 294
12
10 SŠ Tilgnerova _xX.OpičiakisovePyrohi.Xx_ 280
13
11 SŠ Novohradska Krivošíkovci 272
14
12 SŠ Svätej Rodiny Ac Macík 243
15
13 G Ladislava Sáru Os contritum carpi ulnaris 225
16
14 G A. Bernoláka Senec Pekné hviezdičky 171
17
15 G Senecká Pezinok Miro Jaroš je cesta 158
18
16 G F. G. Lorcu Mrochťáci 100
19
17 SŠ sv. Vincenta de Paul Blcha gang 96

A B C D
1
Kategória Kvarta
2
Miesto Škola Meno družstva Body
3
1 GAMČA Kúpim si stíhačku 860
4
2 SG CENADA Ja sa spravím vtáčkom, tým malým slávičkom 731
5
3 GAMČA Vtáčkom, tým malým slavíčkom 642
6
4 SŠ Novohradska Martin Jakubec – Vydala mamička 573
7
5 SŠ Tilgnerova Nevzdelané deti 567
8
6 SŠ Novohradska 1764 529
9
7 ŠpMNDaG Zaletím k svej mamičke 491
10
8 G A. Bernoláka Senec Nazvyte sa ako chcete 463
11
9 G Senecká Pezinok …. 455
12
10 SŠ sv. Vincenta de Paul #MinesweeperCommunity(>0<) 400
13
11 G Ladislava Sáru Číteri 362
14
12 G F. G. Lorcu Treska z Tesca 328
15
13 SŠ Svätej Rodiny Supercalifragilisticexpialidocious 271
16
14 G Bilíkova Veľké hlavy 261
17
15 G sv. Uršule Somálci <3 182
18
16 SG CENADA Lepšia budúcnosť pre Európu a pre Popoklan 172
19
17 SŠ sv. Vincenta de Paul Cypriánove kone 168