Podporte nás finančne

m_pavlovic1


P-MAT podporujem preto, lebo pomáha deťom rozvíjať to najcennejšie, čo človek môže mať - rozum.

Matej Pavlovič
sup_logik
Chcem, aby P-MAT naďalej deťom prinášal skvelé zážitky i radosť z objavovania nových vedomostí.
Martin Lauko, organizátor, člen správnej rady
sup_cvik
P-MAT (pre nás konkrétne Pikomat) nám kedysi umožnil robiť to, čo nás baví (venovať sa nadaným deťom) a pri tom sa aj niečo naučiť (napr. tímovú spoluprácu). Myslíme si, že Pikomat je dobrá myšlienka a sme vďační za naše skúsenosti - a keďže teraz už nemáme možnosť darovať svoj čas, darujeme občas aspoň trochu peňazí.
Palo Cvik a Katka Smolárová, bývalí organizátori
sup_xaverPrírodné vedy ma bavili už ako dieťa, preto ma teší, keď vidím deti, ktoré so záujmom riešia matematické, fyzikálne či iné problémy.
Xaver Gubáš, zakladateľ
katarina-benczova
Desať rokov som sa venovala činnosti v P-MATe aktívne, stála som pri jeho založení a rozbiehaní sa v jeho úplných začiatkoch. S pribúdajúcimi rokmi, popri kariére a rodine, mi však na aktívnu činnosť v P-MATe zostávalo čoraz menej času a energie. Rozhodla som sa preto aspoň pre pravidelné mesačné príspevky – a aktívnu činnosť som prenechala našim mladším nasledovníkom.
Katarína Benczová, bývalá organizátorka
sup_vagi1
Aktivity P-MATu ma výrazne ovplyvnili už ako dieťa. Neskôr som im ako organizátor niekoľko rokov venoval doslova celé telo i dušu. Dnes sa už aktivitám nevenujem tak intenzívne, preto okrem trochy času prispievam aj pravidelnou malou finančnou čiastkou. Verím totiž, že správne využitie môjho príspevku prinesie spoločnosti rádovo vyššiu hodnotu, ako je výška samotného príspevku.
Martin Vagaský, zakladateľ, člen správnej rady

Hoci majú naše aktivity neziskový charakter, snažíme sa, aby bolo ich financovanie dlhodobo udržateľné. V súčasnej situácii, kedy je verejných financií vyčlenených na podobné projekty čoraz menej, hľadáme iné spôsoby, ako osloviť firmy a individuálnych darcov.

Záleží Vám na tom,

  • aby deti nestratili nadšenie z objavovania?
  • aby mladí ľudia videli, aká zaujímavá a zábavná veda môže byť?
  • aby sme podchytili a rozvíjali talenty na matematiku a prírodné vedy?

Ako naši podporovatelia a priatelia budete od nás dostávať pravidelné novinky o našej činnosti a samozrejme máte u nás Vy, ako aj Vaše nápady na zlepšenie, vždy dvere otvorené!

Vďaka Vašej podpore budeme môcť pokryť režijné náklady a poskytovať naše služby všetkým, ktorí to potrebujú. Šikovné deti predsa nevyrastajú len v bohatých rodinách.