Online Pikopretek 2021

Túto jar sme sa rozhodli pre základoškolákov z celého Slovenska usporiadať súťaž Online Pikopretek. Štvorčlenné tímy zložené zo žiakov piateho až ôsmeho ročníka, respektíve prímy až tercie si budú môcť zasúťažiť s rovesníkmi už 12.5.2021 (streda) v poobedňajších hodinách.

Deti budú riešiť interaktívne úlohy zamerané na tímovú spoluprácu a logické myslenie. Súťažné úlohy budú zasadené do špecifického príbehu a prostredia, ktorým budú súťažiaci vo virtuálnom svete prechádzať. Do výsledného poradia sa budú započítavať body za jednotlivé úlohy ako aj čas, za ktorý ich splnia.

Súťaž bude prebiehať online. Členovia tímu budú navzájom prepojení prostredníctvom videohovoru a rovnakým spôsobom budú spojení aj s organizátormi. Každý súťažiaci bude potrebovať zariadenie (najlepšie počítač) s pripojením na internet.

Ukážku prostredia, v ktorom bude prebiehať Online Pikopretek nájdete na tomto linku.

 Súťažiť sa bude v samostatných kategóriách:

  • 5 (pre žiakov 5. ročníka ZŠ),
  • 6 (pre žiakov 6. ročníka ZŠ a prímy OG),
  • 7 (pre žiakov 7. ročníka ZŠ a sekundy OG),
  • 8 (pre žiakov 8. ročníka ZŠ a tercie OG).

Vyhodnotenie bude zvlášť pre jednotlivé kategórie. Najlepšie umiestnené tímy odmeníme vecnými cenami.

Ak máte záujem prihlásiť tímy z vašej školy, vyplňte, prosím, prihlášku (nižšie na tejto stránke) najneskôr do 3.5.2021. Organizačné pokyny nájdete na tejto stránke a pozvánku na tejto.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na emailovej adrese pikopretek@p-mat.sk.

Tešíme sa na Vás!

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Viac informácií na www.ludskezdroje.gov.skww.esf.gov.sk či www.minedu.gov.sk.

Škola

V tejto sekcii, prosím, vyplňte základné údaje o Vašej škole.

Tímy

V tejto sekcii, prosím, vyplňte, koľko tímov chcete prihlásiť do jednotlivých kategórií. Pokiaľ ste už prihlasovali tímy za Vašu školu a teraz chcete len dodatočne prihlásiť ďalšie, uveďte len počet tímov, ktoré prihlasujete dodatočne. Napríklad ak ste už 2 tímy v kategórii 5 prihlásili a teraz chcete prihlásiť aj tretí, vyberte možnosť s číslom1.

Kontaktná osoba

V tekto sekcii, prosím, vyplňte kontaktné údaje prihlasovateľa.

Platba na faktúru

Požadujete platbu na faktúru?

Fakturačné údaje

V prípade, že požadujete faktúru, vyplňte, prosím, fakturačné údaje príslušnej organizácie.

Spracovanie osobných údajov