Letný tábor

Chcel by si zažiť jedinečnú atmosféru našich sústredení? Máme pre Teba skvelú novinku! LETNÝ TÁBOR P-MATu!

Zahráš si netradičné hry, športy, o ktorých si ešte nikdy nepočul, prenesieš sa do sveta príbehu, spoznáš nových kamošov s podobnými záujmami a popri tom sa dozvieš niečo nové z matiky a fyziky.

Ak chceš vedieť viac, môžeš si prečítať ako vyzerá naše sústredenie, prípadne nám napísať na tabor@p-mat.sk.

letny_tabor_2021

Termín: 1. – 7. 8. 2021

Miesto konania: Agropenzión AB, Novoť

Pre koho je tábor určený: pre každého žiaka piateho až ôsmeho ročníka základnej školy, resp. prislúchajúceho ročníka osemročného gymnázia.

Kapacita tábora je obmedzená na 36 účastníkov. Do tábora zoberieme prvých 36 prihlásených účastníkov.

Doprava: Zo Žiliny bude objednaný spoločný autobus. Účastníkov preberáme buď v Žiline, alebo priamo na chate Agropenzión AB.

Cena: Tábor pripravuje skupina dobrovoľníkov, ktorá to robí bez nároku na odmenu. Od minulého roka sa ceny ubytovania/stravy významne zvýšili, čo má dopad aj na ceny tábora. S touto skutočnosťou, žiaľ, nevieme nič spraviť. Ponúkame 2 rôzne výšky platieb, z ktorých si môžete vybrať ľubovoľnú. Budeme vám veľmi vďační, ak sa rozhodnete pre sponzorskú cenu. Takto získané peniaze používame na dlhodobý rozvoj našich dobrovoľníkov, chod organizácie a administratívne náklady.
plná cena – 219€
sponzorská cena – 269€

Bezpečnosť na táboroch a sústredeniach je pre nás prioritou. Podľa aktuálnych informácií z Ministerstva školstva bude každý účastník aj vedúci pri nástupe na sústredenie potrebovať maximálne 72 hodín starý PCR/LAMP test. Uvedomujeme si, že je to náklad, ďalších 50€ na sústredenie a podarilo sa nám vybaviť spoluprácu s jedným z prevádzkovateľov odberov. Testy budú pre účastníkov dostupné zadarmo, ešte však potrebujeme vyriešiť logisitiku, ktorá vôbec nie je jednoduchá, keďže na sústredenia a tábor chodia deti z celého Slovenska. O všetkom podstatnom Vás budeme včas informovať. V prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s Covidom a táborom sa prosím ozvite na číslo 0948 131 946 (Pavol Koprda). Okrem toho na tábore budeme viac dbať na hygienu a bezpečnosť. Všetci vedúci budú buď zaočkovaní, alebo/a testovaní PCR testami.

Všetky detailné informácie Vám zašleme najneskôr týždňa po skončení prihlasovania. Prihlasovanie je otvorené do 11. 7. 2021.

V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich so táborom prosím kontaktujte hlavnú vedúcu akcie: Katarínu Marčekovú na čísle 0902 433 734, alebo na adrese tabor@p-mat.sk.

Údaje rodiča / zákonného zástupcu

Polia označené * sú povinné. Použite diakritiku a malé/veľké písmená.
(prosím používajte čísla bez medzier)
(prosím používajte čísla bez medzier)

Osobné údaje účastníka

Doprava a cena

Dávame do pozornosti možnosť využiť rekreačné poukazy na sústredenie, v prípade, že máte nárok na rekreačný poukaz od zamestnávateľa. Zamestnávatelia majú rôzne požiadavky na to, aby vyplatili rekreačný poukaz. Spravidla postačuje faktúra, na ktorej je uvedený názov a termín akcie, meno a dátum narodenia Vášho dieťaťa. V prípade, že by ste si chceli uplatniť rekreačný poukaz na sústredenie, tak si prosím overte u Vášho zamestnávateľa jeho požiadavky. Následne nám prosím napíšte na p-mat@p-mat.sk Vaše fakturačné údaje a prípadné špeciálne požiadavky od zamestnávateľa.
Sponzorská cena: Sústredenie pripravujú a organizujú dobrovoľníci. Dlhodobo sa venujeme rozvoju našich dobrovoľníkov, aby kvalita sústredení bola čo najvyššia. Peniaze, ktoré získame vďaka zaplateniu sponzorskej ceny použijeme na ďalší rozvoj dobrovoľníkov.
Iná cena: Ak chcete zaplatiť vyššiu sumu, ako plnú, ale nie sponzorskú - prosím, vyplňte vlastnú sumu.

Súhlasím so zverejnením týchto údajov v zozname, ktorý bude na konci pobytu k dispozícii všetkým účastníkom