Denný tábor – Banská Bystrica

Zaujíma ťa, ako funguje ľudské telo? Vieš ako sa dá plávať v piesku? Videl/a si už naozajstnú levitáciu alebo spievajúcu kovovú rúru? Chcel/a by si zistiť, ako sa medzi sebou rozprávajú telefóny či ako počítajú počítače? Týmto a kope ďalším otázkam spolu prídeme na stopu! Dokonca si spolu postavíme magnetický urýchľovač či hydraulickú ruku.

S nami sa určite nudiť nebudeš, spoznáš nových kamošov a zahráme si spolu skvelé hry v prírode.

denny_tabor_bb_2021

Počas doobedia deti čaká odbornejší program – vyskúšajú si na vlastnej koži množstvo fascinujúcich fyzikálnych a chemických experimentov, úžasných faktov z biológie či matematických rébusov, počas ktorých sa hravou a zábavnou formou naučia niečo nové. Odbornejší program bude striedaný aktivitami a hrami vonku, ktoré potrápia nielen kondičku ale aj logické myslenie a vzájomnú spoluprácu.

Denný tábor sa uskutoční v termíne 16. – 20. augusta 2021 a je určený pre deti v ukončenom 4. – 8. ročníku na základných školách (či v príslušných ročníkoch 8-ročných gymnázií).

Tábor bude prebiehať v areáloch školy ZŠ Pieninská 27 v Banskej Bystrici a v okolitej prírode medzi 8:30 – 16:30. Obed pre deti bude počas celého týždňa zabezpečený.

Cena za tábor predstavuje 125 € na účastníka na týždeň.

V prípade nevhodného počasia bude program vonku presunutý do priestorov ZŠ Pieninská. Pri nepriaznivom vývoji okolností ohľadom ohorenia COVID-19 si vyhradzujeme právo zrušiť celú akciu.

S akýmikoľvek otázkami sa neváhajte obrátiť na tabor@p-mat.sk.

Odoslaním prihlášky beriem na vedomie, že tábor bude zorganizovaný podľa podmienok, ktoré budú v tom čase platné v súvislosti s ochorením COVID-19. Približne týždeň pred akciou Vám pošleme podrobné pokyny, spolu so zoznamom opatrení, ktoré budú platiť na dennom tábore.

Prihlasovanie na letný tábor je ukončené.