Letné sústredenie PIKOMATu 7-9 a PIKOFYZu, 2020

Vážený rodič,

ak Vášmu dieťaťu prišla pozvánka na sústredenie, znamená to, že patrí medzi najlepších riešiteľov letnej časti 22. ročníka PIKOFYZu. K tomuto úspechu srdečne blahoželáme!

Letné sústredenie najšikovnejších riešiteľov PIKOMATu 7-9 a PIKOFYZu sa uskutoční

sobota 15. 8. – nedeľa 23. 8. 2020 (8 nocí)
v ŠvP Dobrá Voda (okres Trnava).

 

 

Údaje rodiča / zákonného zástupcu

Polia označené * sú povinné. Použite diakritiku a malé/veľké písmená.
(prosím používajte čísla bez medzier)
(prosím používajte čísla bez medzier)

Osobné údaje účastníka

Doprava a cena

Dávame do pozornosti možnosť využiť rekreačné poukazy na sústredenie, v prípade, že máte nárok na rekreačný poukaz od zamestnávateľa. Zamestnávatelia majú rôzne požiadavky na to, aby vyplatili rekreačný poukaz. Spravidla postačuje faktúra, na ktorej je uvedený názov a termín akcie, meno a dátum narodenia Vášho dieťaťa. V prípade, že by ste si chceli uplatniť rekreačný poukaz na sústredenie, tak si prosím overte u Vášho zamestnávateľa jeho požiadavky. Následne nám prosím napíšte na p-mat@p-mat.sk Vaše fakturačné údaje a prípadné špeciálne požiadavky od zamestnávateľa.
Ak je pre Vás poplatok z akýchkoľvek dôvodov privysoký, máte možnosť požiadať o príspevok z Fondu na podporu riešiteľov. Komisia na základe žiadosti môže udeliť podporu až do výšky 60 % z dotovanej ceny.
Prosím, stručne popíšte dôvody, prečo žiadate o príspevok na sústredenie.
Sponzorská cena: Sústredenie pripravujú a organizujú dobrovoľníci. Dlhodobo sa venujeme rozvoju našich dobrovoľníkov, aby kvalita sústredení bola čo najvyššia. Peniaze, ktoré získame vďaka zaplateniu sponzorskej ceny použijeme na ďalší rozvoj dobrovoľníkov.
Iná cena: Ak chcete zaplatiť vyššiu sumu, ako plnú, ale nie sponzorskú - prosím, vyplňte vlastnú sumu.

Súhlasím so zverejnením týchto údajov v zozname, ktorý bude na konci pobytu k dispozícii všetkým účastníkom